Pěnčín - Loko Česká Lípa; 5:1 (4:0)

18.08.2015 23:06

Pěnčín - Loko Česká Lípa; 5:1 (4:0)

Prvních deset minut vyznělo pro hosty. Poté se však povedli domácím dva brejky a díky Matějíčkovi vedli 2:0. Vedení je uklidnilo a měli více ze hry. Zdražil navýšil na 3:0 a hrálo se již v režii pěnčínského nováčka. Hosté sice zahrozili po dlouhém autu, ale byl to Mendlík, který upravil na 4:0. Ve druhém poločase se hra srovnala, ale gólovky měli zejména domácí. Nakonec uspěl Zdražil, který byl sám ve vápně. Za stavu 5:0 domácí polevili, také fyzicky byli dole, a tak se hostům povedlo snížit.

Branky: 12. a 28. Matějíček, 33. a 62. Zdražil, 37. Mendlík - 76. Lebduška. Rozhodčí: Poživil, ŽK: 0:2. Diváků: 100. Pěnčín: Semenský - Lhoták, Bárta, Mendlík, Šerpán (81. Jin. Škréta) - Žďárský (69. M. Škréta), Zdražil (64. Gábr), Jaček, Jan Škréta - Kotrman, Matějíček.