Reporty ze sezóny 2015/16

První mistrovské utkání v 1.B třídě proti celku Loko Česká Lípa a velice povedeně.

Výhra 5:1 poločas 4:0.

Úvod utkání po Zdražilových 4 přihrávkách soupeři to vypadalo, že dostaneme na fráček, ale po akci Semenský,Kotrman utekl Matějíček a dostal nás do vedení.Na 2:0 se prosadil opět po přihrávce Kotrmana Matějíček.Už to vypadalo, že Matějíček nahradí Pištu a dočkat se od něho přihrávky bylo skoro nemožné.Jeho den utnul Zdražil kdy po solu povodil hosty a po gólu Mendlíka jsme odcházeli v poločase za stavu 4:0.
Do druhé půle přidal pátý gól opět Zdražil kdy po osmé zasekávačce vymetl šibenici a šel střídat, protože měl splněno.Ke konci jsme trochu polevili a to i kvůli Semendovi aby nebyl na hoře s nulou.Šestý gól měl po pasu Kotrmana na noze Jaček , ale zalekl se sázky a trestuhodně přestřelil.
Za týden nás čeká derby proti Jeníšovicím na který Vás zveme.