Raspenava A - Sokol Pěnčín 2:6 (2:2)

17.03.2015 16:14

Raspenava A - Sokol Pěnčín 2:6 (2:2)

Sestava: Brož - Lhoták , Šerpán(Škréta Jindřich )  , Mynář , Škréta M. - Žďárský , Škréta Jan , Zdražil , Matějíček - Mihálik , Jaček
Goly: Mihálik 2 , Škréta J. 2 , Jaček , Zdražil

Do zápasu jsme nevstoupili přiliž aktivně a po nevyužitých šancí Matějíčka a Škréty jsme po dvou rychlích brejcích prohravali už ve 20. minutě 2:0. Poté jsme se probrali a po centru Zdražila se hlavou nemýlil Škréta. Ve 45. minutě se ze samostatného nájezdu ze strany nemýlil Mihálik a bylo srovnáno 2:2. Do druhé poloviny jsme vstoupili velmi aktivně a po většině času jsme drželi balon. Mihálik vybídl k úniku Jačka a ten se střelou k tyči nemýlil. O několik minut pozdeji centroval Žďárský na zandí tyč , kde byl uplně volný Škréta a ten uklízel bálon do odkryté brány. Poté si hezky narazili Zdražil s Jačkem a Zdražil se ocitl sám před brankařem , kterému ještě nasadil jesličky. Ke konci utkání ještě Jaček vybídl Mihálika , který 80 metrovým sprintem přez celé hřište utekl celé obraně a upravil skore na 2:6.