Sokol Pěnčín - Frýdlant B 0:1 ( 0:0 )

17.03.2015 16:11
Pěnčín převzal sice otěže zápasu hned v úvodu prvního poločasu, ale šance Mihálika, Matějíčka a Zdražila skončily neproměněny, a když Jačkova střela skončila na tyči, skončil poločas nerozhodně. Do druhé půle naskočil Pěnčín opět útočně, jeho střelci však neměli den a pravidlo nedáš dostaneš se potvrdilo v 80. minutě, kdy si hosté jedinou tečovanou střelou zápasu do protipohybu Piršela vystřelili velice cenné tři body. Nováček z Pěnčína vůbec poprvé od svého postupu z III. třídy ztratil body na domácím hřišti a vzhledem k výsledku z Chrastavy zároveň přišel o první místo v tabulce.

Sestava: Piršel - Šerpán , Mynář , Lochman ( Bárta )  , Lhoták ( Žďárský ) - Matějíček , Jaček , Škréta , Gábr - Zdražil , Mihálik