SOKOL PĚNČÍN - JINDŘICHOVICE POD SMRKEM 3:2 (1:0)

17.03.2015 16:14

Další domácí zápas měl od začátku vyrovnaný průběh. Hosté měli několik slibných příležitostí na vstřelení úvodního golu. Všechny jejich šance však končili v rukavicích skvěle chytajícího Brože!. A tak ve 42.minutě otevřel skore kapitán Mynář, když se prosadil střelou na zadní tyč. V závěru poločasu jsme si vytvořili další tutovku, ale Mynář po nahrávce Mihálika pálil z malého vápna těsně vedle.
Druhý poločas jsme začali lépe a vytvořili si řadu šancí. A když se 2x prosadil střelec Mihálik, vedli jsme 3:0. Potom jsme však nepochopitelně přestali hrát a dovolili soupeři snížit. Po ztrátě v záloze hosté z brejku dokázali snížit na 3:1. O chvíli později po nastřelené ruce z penalty snížili na rozdíl jediné branky.
Soupeř ve snaze vyrovnat skore otevřel hru a to nám umožnilo chodit do brejků. Vstřelit uklidnující gol se nám ovšem nepovedlo. Mihálik, Mynář (několikrát), Jaček ani Zdražil nedokázali využít svoje velké šance a tak se skore už neměnilo.

Sestava: Brož - Lhoták, Lochman, Šerpán, J.Škréta ( M.Škréta) - Žďárský, Jaček, Zdražil, Matějíček - Mynář, Mihálik