SOKOL PĚNČÍN - JISKRA VRATISLAVICE 9:3 (2:0)

17.03.2015 16:14

Do prvního domácí utkání před slušnou diváckou návštěvou jsme šli s jasným cílem vyhrát.

Již v 5. minutě se uvolnil Jaček a šel sám na bránu. Bohužel slabě zakončil do nohou brankáře. Ve 14. minutě jsme se již radovali, když Honza Škréta našel přesně Mihálika, ten ve vápně vyškolil 3 hráče a otevřel skore. 1:0 Šanci na zvýšení náskoku měl Jaček, ale střela mu nesedla. Ve 29. minutě zahrával trestný kop z hranice vápna Zdražil a trefil se krásně k tyči. 2:0 . Stejnou šanci měli i hosté ve 34. minutě, když po trestném kopu zvonilo břevno nad domácí brankou. Poločas byl tedy 2:0

Ve druhé puli jsme hráli více ofenzivně a to se nám vyplatilo. V 51. minutě po obrovské chybě stopera hostů zvyšoval Mihálik na 3:0. Hned minutu poté utekl opět Mihálik z poloviny hřiště a lobem přes golmana zvyšoval již na 4:0. V 55.minutě se dopustila hrubky i naše obrana a hosté snižili na 4:1. O chvilku později hosté kopali penaltu po smolném odrazu míče od brankáře přímo do ruky Lochmana. 4:2. O minutu pozdějí však Matějíček střelou přes golmana zvýšil na 5:2 a o další minutu později po faulu na Zdražila Michálik z penalty navýšil na 6:2. Slabší chvilku si potom opět vybrala naše obrana, když poslala do brejku soupeře a ten snížil na 6:3. V 75. minutě zahrával Mihálik trestňák a trefil přesně šibenici. 7:3. V 81. a 90. minutě navýšil svůj golový učet opět 2x Michálik  a stanovil tak celkové skore na 9:3

Sestava: Brož - Lochman, Šerpán, Škréta M. (Škréta J.), Jaček - Žďárský (Gábr), Škréta H., Bárta P. (Mynář), Matějíček - Zdražil, Mihálik

Branky: Michálik 7x, Zdražil, Matějíček

Dnešním zápasem se s hráčskou kariérou rozloučil Pavel Bárta. Po 37.letech hráčské kariéry se nyní bude věnovat trénování mládežnických celků.