SOKOL PĚNČÍN - TATRAN JABLONNÉ 6:0 (3:0)

17.03.2015 16:13

Začátek zápasu byl hned gólový, když skóre otevřel v 2. minutě krásnou střelou Jan Škréta. Po sérii dobře zahrávaných standardek Mynářem využil v 9. min. svou šanci opět Jan Škréta a dostal nováčka do vedení 2:0. Hosty Pěnčínští k ničemu nepustili a do poločasu si vytvořili šance Ždárským a Mihálikem. Druhý jmenovaný do kabiny uzavřel poločasové skóre po centru Matějíčka na 3:0. Do druhé půle vstoupili domácí podobně, Mynář po individuální akci zakončoval přesně z otočky na 4:0. V 50. minutě řádilo duo Mynář – Mihálik a druhý gól na své konto si připsal opět druhý jmenovaný. Hattrick Mihálik uzavřel v 57. minutě, kdy po náběhu ho uvolnil Šerpán a Mihálik se prosadil proti samotnému gólmanovi. V šedesáté minutě se na hřišti objevila nová posila Pěnčína Marián Kusák a hned to bylo znát. Dostal se i do dvou tutovek, ale bylo vidět, že ho zranění připravilo o přesnost trefit mezi tyče. Do dalších šancí se dostali Mynář a Mihálik, ale dopadli úplně stejně jako Kusák, takže do konce zápasu se skóre 6:0 už nezměnilo.

Střelci: Mihálik 3 , Škréta Jan 2 , Mynář

Sestava: Piršel - Lochman , Mynář , Škréta M. , Škréta Ji.( Šerpán ) - Matějíček ( Kusák) , Bárta P. , Škréta jan , Gábr ( Bárta J.) - Mihálik , Žďárský