SOKOL PĚNČÍN - VIŠŇOVÁ B 2:0 (1:0)

17.03.2015 16:12

Začátek zápasu byl tradičně v režii Pěnčína. Ve 14. minutě využil standardku Zdražil a dostal domácí do vedení. První poločas byl jen o šancích Pěnčína, avšak domácí hráči měli mizernou koncovku. Když už ani zkušení Žďárský s Mihálikem nebyli schopni využit vybídnutí Zdražila, skončila první půle 1:0. Do druhé půle byli už hosté nebezpeční a domácí obranu drželi dobrým výkonem Martin Škréta a Mynář s Piršelem. Navýšit skóre mohl Jan Škréta, jehož přesnou střelu ještě tečoval Mihálik, který však využil ofsajdového postavení a gól pozorný sudí neuznal. V 60. minutě se řítil po přihrávce Zdražila ze strany na brankáře Jaček a nastřelil jen tyč. V 80. mohli domácí přijít o vedení, když Štrbák využil chyby Jačka a řítil se na Piršela, ale minul. Višňovou to nakoplo a vedení vychytal Piršel, který vyrazil důraznou střelu Štrbáka na roh. V 85. minutě rozehrával standardku Šerpán, přesně našel mezi dvěma hráči Mihálika a ten se před hostujícím brankářem nemýlil. Gólem na 2:0 uklidnil domácí fanoušky, kteří přišli opět v hojném počtu povzbudit místní hráče v boji o setrvání na prvním místě tabulk